Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


czlonkostwo

Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Poprzednia rewizja po obu stronach Poprzednia wersja
Nowa wersja Następna rewizja po obu stronach
czlonkostwo [2014/10/09 21:14]
noniwoo
czlonkostwo [2015/04/20 17:21]
zamber Update stanu stowarzyszenia
Linia 1: Linia 1:
-Stowarzyszenie formalnie ​jeszcze nie istnieje ​jednak staramy się działać normalnie. Dokumenty rejestracji stowarzyszenia zostały złożone już kilkukrotnie i za każdym razem z jakiegoś powodu odrzucone. Nie poddajemy się jednak i staramy się zarejestrować dalej.+Stowarzyszenie ​już formalnie istnieje.
  
-Wszyscy ​członkowie (podpisujący dokumenty założycielskie) ​i chętni do przystąpienia są zobowiązani do wpłacania miesięcznej składki w wysokości >=30zł. Dane do przelewu na stronie [[finanse]].+Do zarejestrowania się jako członek należy regularnie bywać na spotkaniach i uczestniczyć w życiu stowarzyszenia. Przy składaniu deklaracji należy również być poleconym przez co najmniej jednego już zarejestrowanego członka. 
 + 
 +Wszyscy członkowie ​i chętni do przystąpienia są zobowiązani do wpłacania miesięcznej składki w wysokości >=30zł. Dane do przelewu na stronie [[finanse]]. W specjalnych przypadkach członek może być zwolniony ze składek.
  
 Posiadamy swoją wewnętrzną listę dyskusyjną. Aby zostać na nią zapisany musisz pojawić się przynajmniej 4 razy na spotkaniach pod rząd, dać się poznać i upomnieć się o dopisanie (osoby niezainteresowane nie zostaną zapisane). Posiadamy swoją wewnętrzną listę dyskusyjną. Aby zostać na nią zapisany musisz pojawić się przynajmniej 4 razy na spotkaniach pod rząd, dać się poznać i upomnieć się o dopisanie (osoby niezainteresowane nie zostaną zapisane).
czlonkostwo.txt · ostatnio zmienione: 2017/05/19 01:29 przez malpa