Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


czlonkostwo

Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Poprzednia rewizja po obu stronach Poprzednia wersja
Nowa wersja
Poprzednia wersja
czlonkostwo [2014/03/06 23:53]
noniwoo Info o statucie
czlonkostwo [2017/05/19 01:29] (aktualna)
malpa
Linia 1: Linia 1:
-Stowarzyszenie formalnie jeszcze nie istnieje jednak staramy ​się działać normalnieDokumenty rejestracji ​stowarzyszenia ​zostały złożone - patrz [[spotkania/​2014_01_08|spotkanie 08.01.2014]]+Do zarejestrowania ​się jako członek należy: 
 +  * Regularnie bywać na spotkaniach. 
 +  * Uczestniczyć w życiu ​stowarzyszenia
 +  * Zostać poleconym przez przynajmniej jednego członka. 
 +  * Złożyć deklarację członkowstwa.
  
-Wszyscy członkowie ​(podpisujący dokumenty założycielskie) i chętni do przystąpienia są zobowiązani do wpłacania miesięcznej składki w wysokości ​>=30zł miesięcznie. Dane do przelewu na stronie [[finanse]].+Wszyscy członkowie zobowiązani do wpłacania miesięcznej składki w wysokości ​75zł. Dane do przelewu na stronie [[finanse]]. W szczególnych przypadkach członek może być zwolniony ze składek.
  
-Posiadamy swoją wewnętrzną listę dyskusyjną. Aby zostać na nią zapisany musisz pojawić się przynajmniej 4 razy na spotkaniach pod rząd, dać się poznać ​i upomnieć ​się dopisanie (osoby niezainteresowane nie zostaną zapisane).+Posiadamy swoją wewnętrzną listę dyskusyjną. Aby zostać na nią zapisanym trzeba zarejestrować się na [[https://​rejestruj.hswro.org/​|rejestruj.hswro.org]] ​i upomnieć o dodanie do grupy members.
  
-Statut regulujący naszą działalność jest wrzucony ​na konto github ​- patrz [[komunikacja|hswro w sieci]]+Statut regulujący naszą działalność jest dostępny ​na githubie ​- patrz [[komunikacja|hswro w sieci]]
czlonkostwo.1394146388.txt.gz · ostatnio zmienione: 2014/03/06 23:53 przez noniwoo