Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


spotkania:2013_12_11

Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Poprzednia rewizja po obu stronach Poprzednia wersja
Nowa wersja
Poprzednia wersja
spotkania:2013_12_11 [2013/12/12 20:46]
noniwoo [Sprawozdanie]
spotkania:2013_12_11 [2014/01/05 19:57] (aktualna)
Linia 35: Linia 35:
 Wigilia HS będzie tylko dla członków i ich najbliższych. Wobec tego żadnych formalnych zaproszeń (lista, facebook, ..) nie robimy. Wigilia HS będzie tylko dla członków i ich najbliższych. Wobec tego żadnych formalnych zaproszeń (lista, facebook, ..) nie robimy.
 Głosowanie za terminem wigilii trwa tylko do czwartku (12.12.2013r.) wieczór. Głosowanie za terminem wigilii trwa tylko do czwartku (12.12.2013r.) wieczór.
-Firmy z Creativro są umiarkowanie zainteresowane,​ ale zainteresowane,​ współpracą z nami. Są pomysły wspólnych projektów - czy wypalą, to się okaże.+Firmy z Creativro są umiarkowanie zainteresowane,​ ale zainteresowane,​ współpracą z nami. Są pomysły wspólnych projektów - czy wypalą, to się okaże. ​(//Uważam, że nie można określić poziomu zainteresowania firm Creativro, bo nie rozmawialiśmy z poszczególnymi. Nasz udział w spotkaniu to było bardziej krótkie przedstawienie idei HS oraz działania w temacie "​programowanie dla dzieci"​. Natomiast Marcello z Creativro jest bardzo zainteresowany współpracą - szczególnie w temacie "​dzieci"​. Tak samo jak Mass Gravity - czyli jedyna firma z Creativro z którą rozmawialiśmy rzeczywiście "face to face" o naszych pomysłach na wydarzenie//​ - Jorge) ​
 Statut dalej leży - czekamy aż Illusion zmerguje zmiany. Wtedy zaniesiemy dokumenty do KRS w celu rejestracji stowarzyszenia. Statut dalej leży - czekamy aż Illusion zmerguje zmiany. Wtedy zaniesiemy dokumenty do KRS w celu rejestracji stowarzyszenia.
 Czym jest i czym się zajmuje Instytut północny nie jest do końca jasne, stąd jeśli dowiemy się coś więcej, to ewentualnie będziemy szukać dalszych informacji i kontaktów z tą instytucją. Czym jest i czym się zajmuje Instytut północny nie jest do końca jasne, stąd jeśli dowiemy się coś więcej, to ewentualnie będziemy szukać dalszych informacji i kontaktów z tą instytucją.
Linia 41: Linia 41:
 Ponieważ kilka osób z HS wyraziło zainteresowanie utworzeniem sieci społecznościowej na którejś z otwartych implementacji (Friendica, Diaspora ?) - taka usługa stanie na naszym serwerze. Ponieważ kilka osób z HS wyraziło zainteresowanie utworzeniem sieci społecznościowej na którejś z otwartych implementacji (Friendica, Diaspora ?) - taka usługa stanie na naszym serwerze.
 Przedyskutowaliśmy też co możemy aktualnie zaoferować Markowi w ramach rewanżu za wsparcie. Przedyskutowaliśmy też co możemy aktualnie zaoferować Markowi w ramach rewanżu za wsparcie.
-Za nowym lokalem ma się rozglądnąć Illusion, Franek i Jorge.+Za nowym lokalem ma się rozglądnąć Illusion, Franek i ??? (//tutaj Noni wpisał mnie ale to ktoś inny się zgłaszał, a nie pamiętam kto// - Jorge)
 Kan ma się rozglądnąć za opcją innego konta dla HS, pókie nie zostaniemy zarejstrowani formalnie. Kan ma się rozglądnąć za opcją innego konta dla HS, pókie nie zostaniemy zarejstrowani formalnie.
 Kan wraz z rAumem i Jorge zakładają komando, które ma ogarniać media społecznościowe. Kan wraz z rAumem i Jorge zakładają komando, które ma ogarniać media społecznościowe.
  
spotkania/2013_12_11.txt · ostatnio zmienione: 2014/01/05 19:57 (edycja zewnętrzna)