Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


spotkania:2014_02_26

Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Poprzednia rewizja po obu stronach Poprzednia wersja
spotkania:2014_02_26 [2014/02/27 13:10]
noniwoo [Sprawozdanie]
spotkania:2014_02_26 [2014/02/27 13:13] (aktualna)
noniwoo [Sprawozdanie]
Linia 27: Linia 27:
  
 ===== Sprawozdanie ===== ===== Sprawozdanie =====
-Spotkanie zaczeliśmy od punktów które dopisał QD. Opowiedział on trochę o grupie QuantUP oraz projekcie Koduj dla Polski oraz zachęcał do wzięcia udziału w tych przedsięwzięciach.+Spotkanie zaczeliśmy od punktów które dopisał QD. Opowiedział on trochę o grupie QuantUP oraz projekcie Koduj dla Polski oraz zachęcał do wzięcia udziału w tych przedsięwzięciach. W dugim punkcie powiedział o projekcie grzejnika dla pszczół, który chciałby zacząć robić w piątek.
 Następnie Illusion poopowiadał nam jak się robi piwo. Na wstępie przedstawił po krótce kolejne etapy produkcji piwa a później omawiał je znacznie dokładniej. Zajęło to jednak tyle czasu, że dozzie został przeniesiony na następne spotkanie. Następnie Illusion poopowiadał nam jak się robi piwo. Na wstępie przedstawił po krótce kolejne etapy produkcji piwa a później omawiał je znacznie dokładniej. Zajęło to jednak tyle czasu, że dozzie został przeniesiony na następne spotkanie.
 Po wszystkim część z nas m.in. przyglądała się zabawie modelami latającymi przyniesionymi przez leszka czy obgadywała jak można zrobić taniej ekran brajlowski dla niewidomych (tzw linijka brajlowska). Po wszystkim część z nas m.in. przyglądała się zabawie modelami latającymi przyniesionymi przez leszka czy obgadywała jak można zrobić taniej ekran brajlowski dla niewidomych (tzw linijka brajlowska).
  
spotkania/2014_02_26.txt · ostatnio zmienione: 2014/02/27 13:13 przez noniwoo