Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


spotkania:2014_03_19

Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Poprzednia rewizja po obu stronach Poprzednia wersja
spotkania:2014_03_19 [2014/03/20 01:20]
noniwoo [Sprawozdanie]
spotkania:2014_03_19 [2014/03/20 01:22] (aktualna)
noniwoo [Sprawozdanie]
Linia 31: Linia 31:
 Bartek, rudas i illusion rozmawiali nt. miejsca na kolejne spotkanie, więc może uda się im coś skombinować. Chyba że ktoś nam załatwi na uniwerku. Bartek, rudas i illusion rozmawiali nt. miejsca na kolejne spotkanie, więc może uda się im coś skombinować. Chyba że ktoś nam załatwi na uniwerku.
  
-noni zrobił szybki konkurs z zadaniem z książki "The Heart of Mathematics:​ An invitation to effective thinking"​ - Burger, Starbird. Zadanie polegało na zawiązaniu sobie sznurka wokół kostek (jeden koniec na jedną kostkę, drugi na drugą) po czym bez rozcinania sznurka, czy przekładania krótkich spodni między węzłami sznurka mieć je założone na lewą stronę. Wygrał Illusion.+noni zrobił szybki konkurs z zadaniem z książki "The Heart of Mathematics:​ An invitation to effective thinking"​ - Burger, Starbird. Zadanie polegało na zawiązaniu sobie sznurka wokół kostek (jeden koniec na jedną kostkę, drugi na drugą) po czym bez rozcinania sznurka, czy przekładania krótkich spodni między węzłami sznurka ​(choć to też jest pomysłowe) ​mieć je założone na lewą stronę. Wygrał Illusion.
  
 W związku z wyprowadzką część rzeczy została wyniesiona i poupychana gdzie się dało, reszta czeka na swoją kolej. W sobotę będzie kolejna i ostatnia porcja rzeczy do zabrania bądź wyrzucenia. W związku z wyprowadzką część rzeczy została wyniesiona i poupychana gdzie się dało, reszta czeka na swoją kolej. W sobotę będzie kolejna i ostatnia porcja rzeczy do zabrania bądź wyrzucenia.
spotkania/2014_03_19.txt · ostatnio zmienione: 2014/03/20 01:22 przez noniwoo