Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


spotkania

Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Poprzednia rewizja po obu stronach Poprzednia wersja
spotkania [2019/09/03 21:04]
Lechu
spotkania [2019/09/03 21:30] (aktualna)
pm7 przeredagowanie, aktualizacja
Linia 1: Linia 1:
 ====== Spotkania ====== ====== Spotkania ======
-Spotkania odbywają się w [[lokale:​zajezdnia_dabie|naszej siedzibie]] ​ co środę, zaczynają się o godzinie 19:00, trwają do późnego wieczora i są w pełni otwarte+Spotkania odbywają się w [[lokale:​zajezdnia_dabie|naszej siedzibie]].
  
-===== Co na spotkaniach? ​===== +===== Otwarte spotkania środowe ​===== 
-Spotykamy ​się głównie po toaby wymieniać się wiedzą.+W każdą środę (zwykle również dni wolne) spotykamy ​się około godziny 19:00trwają do późnego wieczora i są w pełni otwarte.
  
-Najpierw omawiamy sprawy dotyczące bieżącej działalności stowarzyszenia. +Jeżeli ktoś coś przygotował,​ zaczynamy od "​lightning talk" - krótkiej prezentacji ​na dowolny temat.\\ 
-Po zakończeniu zorganizowanej części oficjalnej rozmawiamy ​na różne tematy, integrujemy się i jemy pizzę+Omawiamy sprawy organizacyjnejeżeli są jakieś.
-Czasami gramy w gry - te w wersji papierowejplanszowej jak i elektronicznej.+
  
-Nieoficjalna ​część ​spotkania ​kończy się wraz z wyjściem ostatniej osoby - często koło 00:00 albo później.+Reszta spotkania ma charakter nieformalny:​ rozmowy w grupach, majsterkowanie,​ pizza, czasami gry (elektroniczne/​planszowe/​papierowe). 
 +Ta część kończy się wraz z wyjściem ostatniej osoby - często koło 00:00 albo później.
  
 ===== Co poza otwartymi spotkaniami?​ ===== ===== Co poza otwartymi spotkaniami?​ =====
-W Hackerspace spotykamy się nie tylko na środowych otwartych spotkaniach. Część z nas przychodzi popracować nad swoimi projektami poza spotkaniami,​ oraz odbywają się warsztaty i innego rodzaju wydarzenia, widoczne w [[https://​calendar.google.com/​calendar/​b/​1?​cid=cGlwMG0wcnA3N3Y2czhqNmNsM2U4MWxoYmtAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ|kalendarzu]] ([[https://​calendar.google.com/​calendar/​ical/​pip0m0rp77v6s8j6cl3e81lhbk%40group.calendar.google.com/​public/​basic.ics|iCalendar]])+W Hackerspace spotykamy się nie tylko na środowych otwartych spotkaniach. Część z nas przychodzi popracować nad swoimi projektami poza spotkaniami,​ oraz odbywają się warsztaty i innego rodzaju wydarzenia, widoczne w [[https://​calendar.google.com/​calendar/​b/​1?​cid=cGlwMG0wcnA3N3Y2czhqNmNsM2U4MWxoYmtAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ|kalendarzu]] ([[https://​calendar.google.com/​calendar/​ical/​pip0m0rp77v6s8j6cl3e81lhbk%40group.calendar.google.com/​public/​basic.ics|iCalendar]]).
spotkania.txt · ostatnio zmienione: 2019/09/03 21:30 przez pm7