Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


wiki:user:cyberkiller

Cyber Killer

Na początek mój nick, bo to zwykle budzi sporo kontrowersji… W dawnych czasach byłem całkiem dobry w Quake'a i UT, obecnie z deka się osłabiłem przez brak treningu, ale nadal potrafię ustrzelić to i owo .

Generalnie jestem tutaj jako mniej lub bardziej 'supporting member', bo (jeszcze) nie mieszkam we WRO (ale mam szczery zamiar się przeprowadzić), a dosyć daleko na północy kraju (pracuję jako admin w zamiejscowym oddziale Wrocławskiej firmy z branży IT). Moja motywacja za tym jest taka że chcę pomóc przy tworzeniu tej społeczności, żeby jak już będę w mieście to żebym miał dokąd pójść z moimi pomysłami . Przez ostatnie lata sporo angażowałem się w tworzenie/rozwijanie małych społeczności i zebrałem ciut expa z tym związanego, którego chętnie użyczę.

Teraz to co najciekawsze, skille…

Potrafię pisać kod w paru językach programowania (a w jeszcze kilku kolejnych potrafię bez większych kłopotów analizować), ale programistą nie jestem, ponieważ jest subtelna różnica pomiędzy „umiem pisać kod” a „jestem developerem”. Piszę małe projekty, na swój własny użytek lub na prośbę znajomych. Potrafię w miarę rozsądnie kodzić w: czystym C++, C++/Qt, php, bashu (oraz pomieszanym php i bashu :-) ), czystym Pythonie 3 (ale jego nieszczególnie lubię) i dłubię przy Lua. Próbuję swoich sił w gamedev, jak na razie z różnym skutkiem. Mam też dobre pojęcie o składzie tekstu (głównie LaTeX).

Moja główna gałąź zainteresowań to adminowanie. Stawiam przeróżne serwery, tak hobbystycznie jak i zawodowo. Infrastruktura i data storage to moje typowe obszary zajęć. Jestem wojującym fanatykiem FLOSS (pingwina jako głównego systemu używam gdzieś od 2001 roku, obecnie openSUSE), zwracam uwagę na licencjonowanie stuffu (moje projekty są zawsze na GNU GPL, albo na CC), mam też pojęcie o security.

W kwestii hardware to potrafię składać w krótkim czasie kompy z gotowych elementów, ale lutowanie nie jest moją dziedziną (pomimo całkiem dużej precyzji jaką mają moje łapska).

Lista moich projektów, bardziej szczegółowa notka biograficzna, linki do profili na społecznościówkach itd są do odkopania na mojej stronce → http://website.cybkil.cu.cc

Namiary

Podstawowe, więcej na mojej stronce.

mail: cyberkiller8@gmail.com xmpp: cyber_killer@jabster.pl gpgkey: 0x72511999 @ hkp:keys.gnupg.net

wiki/user/cyberkiller.txt · ostatnio zmienione: 2016/09/28 17:58 przez CyberKiller

Donate Powered by PHP Valid HTML5 Valid CSS Driven by DokuWiki