Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


projects:zamek

Zamek do HSu

Opis projektu

Projekt obejmuje stworzenie zamka do HSu na Krakowskiej i jego dalsze utrzymanie. Do obsłużenia są dwie pary drzwi - wejściowa do budynku i do pomieszczenia HS. Opis osobno poniżej

Zarządcy projektu

Chętni do pomocy

  • Franek (mogę zrobić część mechaniczną - elektrozaczep lub jakaś forma elektrozamka)

Opis - drzwi wejściowe

Do obsłużenia drzwi wejściowe do budynku. Na dole jest dostępna centralka alarmowa Satel WRL 128, do której można podpiąć gotowe rozwiązania, ale która (chyba) wyklucza 2 factor. Warto pomyśleć nad własnym, niezależnym rozwiązaniem i co najwyżej informować centralkę. Całość trzeba uzgadniać z właścicielem lokalu - Jackiem.

Plan budowy - drzwi wejściowe

- czytnik kart + pinpad (uzupełnić modele) - kontroler (uzupełnić model lub Satel+ ekspander?) - elektrozamek (uzupełnić o rysunki, modele i sposób podłączenia)

Zadania - drzwi wejściowe

ID Co do zrobienia Kto? Deadline/Ukończono Uwagi / blocking points
1 - - - -

Opis - drzwi HS

Do obsłużenia drzwi wejściowe do HSu. Brak możliwości montażu elektrozaczepu - futryna na to nie pozwala. Korzystamy w pełni ze swojego rozwiązania, chcemy je dalej rozbudowywać (np. integracja z LDAP).

Plan budowy - drzwi HS

- czytnik kart + pinpad (uzupełnić modele) - kontroler (uzupełnić model, warto żeby nadawał się do rozbudowy) - elektrozamek (uzupełnić o rysunki, modele i sposób podłączenia)

Zadania - drzwi HS

ID Co do zrobienia Kto? Deadline/Ukończono Uwagi / blocking points
1 - - - -
projects/zamek.txt · ostatnio zmienione: 2015/07/04 10:16 przez bell